Projekt “Lider” dla studentów

Projekt „Lider” dla studentów

Wiemy, że start w życie zawodowe młodych ludzi nie jest łatwy, a sam dyplom ukończenia studiów nie gwarantuje sukcesu – z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla studentów i doktorantów studiów dziennych, która poszerzy ich wiedzę i umiejętności, a przez to poprawi ich atrakcyjność na rynku pracy.

Na podstawie naszego doświadczenia, które zebraliśmy do tej pory we współpracy z kilkoma ośrodkami akademickimi w Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Toruniu i Warszawie, możemy zaoferować specjalistyczne szkolenia pod patronatem międzynarodowej akredytowanej jednostki certyfikacyjnej Bureau Veritas Polska, których orientacyjna cena to jedyne 369 zł (brutto) za szkolenie 2-dniowe trwające do 16 godzin i 300 zł (brutto) za szkolenie 1-dniowe trwające do 8 godzin. Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat Pure Quality w języku polskim, certyfikat Bureau Veritas Polska w języku angielskim, poczęstunek kawowy i materiały w wersji papierowej (nie dotyczy szkoleń zdalnych).

Lista oferowanych przez nas szkoleń:

 1. Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015 (2 dni)
 2. Auditor wewnętrzny systemu zarządzania środowiskowego wg normy PN-EN ISO 14001:2015 (2 dni)
 3. Auditor wewnętrzny systemu zarządzania w laboratoriach badawczych wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018 (2 dni)
 4. Audytor wewnętrzny systemu zarzadzania bezpieczeństwem żywności wg normy PN-EN ISO 22000:2018 oraz Systemu HACCP (2 dni)
 5. Audytor wewnętrzny systemu zarzadzania bezpieczeństwem informacji wg normy PN-EN ISO/IEC 27001:2023 (2 dni)
 6. Auditor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg normy PN-ISO 45001:2018 (2 dni)
 7. Specjalista ds. BRC Food i IFS Food (2 dni)
 8. Specjalista ds. walidacji/weryfikacji metod badawczych fizyko-chemicznych (2 dni) – tyko w wersji tradycyjnej na sali szkoleniowej
 9. Specjalista ds. Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL/GLP) (1 dzień)
 10. Specjalista ds. GMP w przemyśle kosmetycznym wg ISO 22716 (1 dzień)
 11. oraz inne wg uzgodnień.

Zapraszamy serdecznie do współpracy samorządy studenckie, koła naukowe, pracowników szkół wyższych, którzy chcą zorganizować profesjonalne szkolenia dla swoich koleżanek i kolegów.

Osobom, które podejmą z nami współpracę oferujemy atrakcyjny pakiet korzyści. Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Dodatkowo mamy przyjemność poinformowania wszystkich studentów studiów dziennych, że mają wyjątkową okazję uzyskania na wszystkich naszych szkoleniach certyfikatu “Auditora …” lub “Specjalisty …” – nadanego przez najstarszą na świecie organizację zajmującą się systemami zarządzania, akredytowaną przez United Kingdom Accreditation Service (UKAS; No 008), międzynarodową jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (dodaj link https://www.bureauveritas.pl/).

Bureau Veritas Polska jest patronem Projektu “Lider” i wybranych szkoleń Pure Quality, które są skierowane do studentów. Nasze szkolenia przygotowują w pełni do przeprowadzenia auditu wewnętrznego z różnych systemów zarządzania, wykonania walidacji metod mikrobiologicznych lub fizyko-chemicznych, wdrożenia zasad GLP w laboratorium lub GMP w przemyśle kosmetycznym. Szkolenia oparte są na wieloletnich doświadczeniach zebranych przez naszych ekspertów – jesteśmy praktykami z pasją. Szczegółowe informacje na temat prowadzonych przez nas szkoleń w ośrodkach akademickich (program, miejsce, czas i koszty) mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer: +48 885-650-850 lub pisząc do nas na adres: kontakt@purequality.pl

Warunki uzyskania dodatkowego certyfikatu Bureau Veritas Polska:

 • posiadanie statusu studenta studiów dziennych – ważna legitymacja studencka do wglądu w dniu szkolenia oraz złożenie oświadczenia,
 • dokonanie opłaty szkoleniowej,
 • zdanie egzaminu końcowego.
BEZPŁATNA KONSULTACJA DLA FIRM